Úvod


 
E-Hogwarts
 
E-Hogwarts (EH) je Harry Potter RPG hra simulující prostředí Bradavic. Každý případný zájemce o studium v naší škole má jedinečnou možnost vstoupit do příběhu o životě v kouzelnickém světě, který jsme mohli zaznamenat v knihách a filmech o Harrym Potterovi. Děj se odehrává na počátku devadesátých let dvacátého století. Hra se nedrží událostmi přesně popisovanými v knize, ty se shodují pouze do doby prvního pádu Vy-víte-koho, ale rozvíjí svůj vlastní a naprosto originální příběh, na jehož rozvoji se podílí v rámci RPG každý jednotlivý hráč.
 
Průběh výuky na EH
Každý hráč má jedinečnou možnost zapsat se do výuky nejrozličnějších předmětů z oboru čar a kouzel. Výuka probíhá formou pravidelných online hodin, které se konají jednou týdně v přesný čas v příslušných učebnách. 
 
Chcete-li se zaregistrovat, pročtěte si nejprve Pravidla RPG a Školní řád, protože jejich neznalost neomlouvá.

Nástěnka


Severus Snape 26. 7. 2020 (7:27)
Výběrové řízení na profesory
 
Dovolujeme si vám oznámit, že v současné době hledáme nové profesory, a to zejména pro předměty astronomie, dějiny čar a kouzel, psychologie, dramatické umění, tvůrčí psaní, případně i jiných předmětů dle vaší konkrétní nabídky. 
 
Případní zájemci o profesorské místo vypracují stručný motivační dopis na reditelna@ehogwarts.cz. V případě přijetí do zaměstnaneckého poměru se zavazují učit řádně a bez problému alespoň do konce školního roku.

Severus Snape 26. 7. 2020 (7:58)

Severus Snape 19. 6. 2020 (0:05)
ZLATÝ HRABÁK 2000
 
Školní rok se pomalu blíží ke svému konci, a tak se vedení školy rozhodlo vyhlásit anketu Zlatý Hrabák! Anketa se skládá hned z několika kategorií, hlasovat smí každý zaregistrovaný uživatel, a to prostým vyplněním níže přiloženého anketního formuláře. Výsledky ankety budou oznámeny na závěrečné slavnosti a ti, kteří v příslušných kategoriích obdrží nejvíce hlasů, obdrží od vedení školy patřičné ocenění.
 
Hlasovat smíte nejpozději do: 26. 6. 2020 18:18:18 (nonRP času).
 
 
V jednotlivých kategoriích musíte uvést vždy PŘESNÉ jméno, které má dotyčný hradník uvedené ve svém profilu. Nestačí pouze zdrobnělina a není možné ani uvést špatným způsobem velká písmena anebo přidat do jména či za jméno přebytečné mezery či jiné znaky. Nedodržení tohoto pravidla může mít za následek propadnutí hlasu. Každý smí hlasovat jen jednou. Nerespektování tohtoo pravidla bude ověřováno u každého hlasu, kdo jej poruší, bude navěky věků vyvržen.

Liam Carter 7. 6. 2020 (12:25)

Severus Snape 6. 6. 2020 (21:08)

Severus Snape 5. 6. 2020 (20:55)

Severus Snape 5. 6. 2020 (20:45)

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]
Archiv zpráv
×