Úvod

 
E-Hogwarts
 
E-Hogwarts (EH) je Harry Potter RPG hra simulující prostředí Bradavic. Každý případný zájemce o studium v naší škole má jedinečnou možnost vstoupit do příběhu o životě v kouzelnickém světě, který jsme mohli zaznamenat v knihách a filmech o Harrym Potterovi. Děj se odehrává na počátku devadesátých let dvacátého století. Hra se nedrží událostmi přesně popisovanými v knize, ty se shodují pouze do doby prvního pádu Vy-víte-koho, ale rozvíjí svůj vlastní a naprosto originální příběh, na jehož rozvoji se podílí v rámci RPG každý jednotlivý hráč.
 
Průběh výuky na EH
Každý hráč má jedinečnou možnost zapsat se do výuky nejrozličnějších předmětů z oboru čar a kouzel. Výuka probíhá formou pravidelných online hodin, které se konají jednou týdně v přesný čas v příslušných učebnách. 
 
Chcete-li se zaregistrovat, pročtěte si nejprve Pravidla RPG a Školní řád, protože jejich neznalost neomlouvá.

Nástěnka

Severus Snape 1. 5. 2020 (19:38)
Omlouváme se za technický problém s učebnami v důsledku přechodu na nové zabezpečovací systémy. Nyní by již všem měly fungovat správně a bez jakýchkoliv problémů.

Severus Snape 1. 5. 2020 (6:49)

Severus Snape 1. 5. 2020 (6:00)
Povinnost omlouvání neúčastí na hodinách
 
Připomínám všem studentům, že v případě, že na hodinu nedorazili, musí nejpozději do 5 dnů ode dne konání hodiny odeslat omluvenku. Za každou neúčast na hodině je studentovi automaticky strženo 5 bodů, pakliže si ve výše uvedeném časovém limitu svou neúčast omluví, je mu 5 bodů navráceno.  Za dvě trvale neomluvené hodiny (tj. neomluvené absence, které již nelze omluvit) je student svým profesorem vyřazen ze studia.
 
Důrazně upozorňujeme všechny studenty, kteří na svém bodovacím kontě mají pouze záporné body, jakož i všechny ostatní, kteří neplní povinnosti studia, že jejich účty budou průběžně mazány. Nepřipravujte své koleje zbytečně o body!

Severus Snape 24. 3. 2020 (6:04)
Ukončení školního roku 1998/1999
 
Školní rok 1998/1999 se již úspěšně nachýlil ke svému konci. Všem studentům bylo rozesláno závěrečné vysvědčení a rovněž uděleno stipendium ve finanční hotovosti dle získaných bodů za celý školní rok. Všichni studenti se již nacházejí ve svých domovech, odkud čekají na zahájení dalšího školního roku. Školní rok započne v polovině dubna 2020 nonRPG času.
 
Školní pohár získal Havraspár. S body se to má následovně:
 
1.
Havraspár
11469 bodů
2.
Zmijozel
6284 bodů
3.
Nebelvír
5599 bodů
4.
Mrzimor
4876 bodů
 
7 nejaktivnějších studentů
#
Jméno studenta
Body
1.
2321
2.
1824
3.
1735
4.
1608
5.
1485
6.
1445
7.
1392
 
Všechny studenty důrazně upozorňujeme, že do nabytí plnoletosti (tj. 17 let) nesmí kouzlit mimo Bradavice. Za porušení tohoto nařízení bude následovat okamžité vyloučení ze studia a doživotní zákaz používání hůlky.

Liam Carter 25. 2. 2020 (15:52)
Přijmeme nové profesory

Chtěli byste zastávat vyšší post než jen pouhou pozici studenta? Máte zájem podílet se na celkovém rozkvětu naší školy a společně s námi vzdělávat další generace kouzelníků? Máte čas alespoň jednou týdně vložit výklad učiva a opravit domácí úkoly? Pak neváhejte a staňte se profesorem.

Důležité je, abyste byli aktivní.

Vaše motivační dopisy zašlete: reditelna@alohomora.cz

Liam Carter 16. 2. 2020 (16:27)
Slavnost sv. Valentýna

Dovolujeme si vás pozvat na slavnost sv. Valentýna. Nenechte si ujít akci plnou jídla, sladkostí a různých aktivit. Můžete získat i nějaké ty body pro svou kolej.


Severus Snape 13. 1. 2020 (17:38)
OTEVŘENÍ ZÁPISU DO HODIN A ZAHÁJENÍ VÝUKY
 
Zápis do výuky školního roku 1998/1999 je tímto zahájen. Dovoluji si vás v této souvislosti upozornit na několik důležitých skutečností podstatně souvisejících s chodem výuky v naší škole.
 
Výuka probíhá offline formou, tedy prostřednictvím výkladů, které jednotliví učitelé vkládají jednou za týden do svých učeben. Za jeden školní rok je takto vloženo celkem 10 vyučovacích hodin společně se zadáním domácího úkolu, pro postup do dalšího ročníku je většinou vyžadováno odevzdání 50 % z nich. Kromě toho jednotliví učitelé mohou vyhlašovat praktické online hodiny v předem domluveném termínu, účast na nich je nepovinná, může však přispět k lepšímu prospěchu a zisku bodů.
 
Pro postup do dalšího ročníku musí student absolvovat:
 • 1 povinně volitelný předmět
 • 1 volitelný předmět
Povinně volitelné předměty:
 • Kouzelné formule
 • Lektvary
 • Obrana proti černé magii
 • Péče o kouzelné tvory
 • Přeměňování
Volitelné předměty:
 • Astronomie
 • Bylinkářství
 • Dějiny čar a kouzel
 • Létání
Přihlašujte se pouze na předměty, o jejichž studium máte vážný zájem. Studium je povinnosti každého zaregistrovaného studenta. Neplnění povinností výuky má za následek vyloučení ze studia a smazání postavy.

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]
Archiv zpráv
×