Úvod

 
E-Hogwarts
 
E-Hogwarts (EH) je Harry Potter RPG hra simulující prostředí Bradavic. Každý případný zájemce o studium v naší škole má jedinečnou možnost vstoupit do příběhu o životě v kouzelnickém světě, který jsme mohli zaznamenat v knihách a filmech o Harrym Potterovi. Děj se odehrává na počátku devadesátých let dvacátého století. Hra se nedrží událostmi přesně popisovanými v knize, ty se shodují pouze do doby prvního pádu Vy-víte-koho, ale rozvíjí svůj vlastní a naprosto originální příběh, na jehož rozvoji se podílí v rámci RPG každý jednotlivý hráč.
 
Průběh výuky na EH
Každý hráč má jedinečnou možnost zapsat se do výuky nejrozličnějších předmětů z oboru čar a kouzel. Výuka probíhá formou pravidelných online hodin, které se konají jednou týdně v přesný čas v příslušných učebnách. 
 
Chcete-li se zaregistrovat, pročtěte si nejprve Pravidla RPG a Školní řád, protože jejich neznalost neomlouvá.

Nástěnka

Severus Snape 24. 11. 2019 (7:53)
Aktualizace RPG pravidel
 
K dnešnímu dni byla aktualizována RPG pravidla, došlo k vymazání nepotřebných a nesmyslných částí (např. zákaz psaní číslovek) a přidány některé nové, proto všechny hráče prosím, aby si je znovu důkladně prostudovali.

Severus Snape 24. 11. 2019 (6:39)
Ukončení školního roku 1997/1998
 
Školní rok 1997/1998 byl úspěšně ukončen. Veškeré herní postavy stávajících studentů byly úspěšně převedezeny do Londýna, odkud se za pomoci svých rodin dobelhaly zpět do svých domovů. Nastává tedy doba prázdnin naplněná odpočinkem a rekreací, a to až do začátku dalšího školního roku, který bude zahájen v lednu 2020 (nonRPG času).
 
Školní pohár získal Zmijozel. S body se to má následovně:
 
1. Zmijozel 5126 bodů
2. Nebelvír 3667 bodů
3. Havraspár 3664 bodů
4. Mrzimor 1602 bodů
 
Zároveň bylo oceněno sedm nejaktivnějších studentů dle bodového zisku, kterým byla za jejich úspěšnost přidělena finanční odměna.
 
7 nejaktivnějších studentů
# Jméno studenta Body
1.
Ava Arranis
2075
2.
Alexander Walker
1811
3.
Elisabeth Sprayberry
1668
4.
Leonard T. Valdez
1391
5.
Angelika Bronn
1234
6.
Penny Grey
711
7.
Tess Adams
692
 
Všechny studenty důrazně upozorňujeme, že do nabytí plnoletosti (tj. 17 let) nesmí kouzlit mimo Bradavice. Za porušení tohoto nařízení bude následovat okamžité vyloučení ze studia a doživotní zákaz používání hůlky.

Severus Snape 20. 11. 2019 (9:19)

22. 10. 2019 (20:33)
Slavnost sv. Valentýna
 
Dovolujeme si vás pozvat na slavnost sv. Valentýna. Nenechte si ujít akci plnou jídla, sladkostí a různých aktivit.
 
 
 

26. 9. 2019 (14:32)

Slávnostne vás pozývame na Předvečer všech svatých!


Pokiaľ sa nebojíte a máte na to, zúšastniť sa stezky odvahy, neváhajte, musíte byť pri tom! Adrenalín, nebezpečenstvo, tajomstvá a mnoho odhalení, k tomu všetkému dojde, a tak neseďte na koleji a utekajte do chodieb, spoznávať nepoznané.zástupce ředitele,
Francess A. Murder


Severus Snape 22. 9. 2019 (4:24)
Informace o povinné účasti ve výuce
 
Dovoluji si vás informovat, že každý z vás je povinnen studovat alespoň jeden předmět pravidelné online výuky. Na konci každého týdne budou průběžně mazáni ti, kteří nebudou přihlášeni ani na jedné vyučovací hodině.
 
Účast na hodinách je pro vás povinná. Pokud se nebudete moci na vyučovací hodinu dostavit, musíte se omluvit PŘEDEM v kabinetech jednotlivých učitelů. V takové omluvence uvedete kromě třídy a přesného termínu konání dané hodiny i důvod. V případě, že jste neúčast nemohli předpokládat, smíte do 48 hodin po uskutečnění dané hodiny podat ještě dodatečnou omluvenku v sekci NEOMLUVENÉ HODINY. 
 
Současně si dovolím upozornit, že za každou účast na hodině získáváte 10 bodů. Za částečnou účast 5 bodů a za neomluvenou neúčast je vám naopak 5 bodů strženo. Pokud včas odešlete omluvenku, o žádné body nepřijdete, stejně tak v případě, že v potřebné lhůtě odevzdáte dodatečnou omluvenku za neomluvenou neúčast, neboť v případě, že ji profesor akceptuje, bude vám 5 stržených bodů přijetím omluvenky navráceno.
 
Kromě 10 bodů za přítomnost můžete na hodině získat až 50 bodů za aktivitu - odpovědi na otázky, kouzlení dle pokynů profesora, plnění samostatné práce, apod. Kdo na hodinu pouze přijde a nebude v ní během celého jejího trvání vykazovat žádanou aktivitu, nebude pokládán za přítomného a taková hodina mu nebude ani omluvena.
 
Za dvě po sobě jdoucí neomluvené hodiny, které nebudou z vaší strany nijak řešeny, vás příslušný vyučující ze své třídy vyloučí.

Severus Snape 26. 6. 2019 (18:23)
Absence příspěvků o odchodu z místnosti
 
Důrazně upozorňuji všechny hráče, že je přísně zapovězeno odejít z herní místnosti bez RPG příspěvku, ve kterém popisujete svůj odchod. Takové jednání, je-li navíc konáno pravidelně, je bezesporu závažným porušením pravidel RPG a bude přísně postihováno.

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]
Archiv zpráv
×