Úvod

 
E-Hogwarts
 
E-Hogwarts (EH) je Harry Potter RPG hra simulující prostředí Bradavic. Každý případný zájemce o studium v naší škole má jedinečnou možnost vstoupit do příběhu o životě v kouzelnickém světě, který jsme mohli zaznamenat v knihách a filmech o Harrym Potterovi. Děj se odehrává na počátku devadesátých let dvacátého století. Hra se nedrží událostmi přesně popisovanými v knize, ty se shodují pouze do doby prvního pádu Vy-víte-koho, ale rozvíjí svůj vlastní a naprosto originální příběh, na jehož rozvoji se podílí v rámci RPG každý jednotlivý hráč.
 
Průběh výuky na EH
Každý hráč má jedinečnou možnost zapsat se do výuky nejrozličnějších předmětů z oboru čar a kouzel. Výuka probíhá formou pravidelných online hodin, které se konají jednou týdně v přesný čas v příslušných učebnách. 
 
Chcete-li se zaregistrovat, pročtěte si nejprve Pravidla RPG a Školní řád, protože jejich neznalost neomlouvá.

Nástěnka

Severus Snape 25. 6. 2019 (4:06)


Severus Snape 24. 6. 2019 (18:59)
Zákaz myšlení
 
Všem hráčům je s okamžitou platností zakázáno uvádět myšlenky v herním příspěvku. Ve hře nyní můžete popisovat pouze viditelné konání postavy a její řeč. Myšlenkové pochody jednotlivých potav tak lze jen naznačit např. mimikou a gesty, ne však jejich konkrétním uvedením mezi zdvojená lomítka.
 
Porušení tohoto nařízení bude potrestáno.

23. 6. 2019 (18:31)


Severus Snape 21. 6. 2019 (10:35)
Informace pro uchazeče...
 
Zaregistrovali jste se do RPG hry na motivy knih a filmů o Harrym Potterovi, která vám již brzy umožní osvojit si nejrůznější kouzelnické dovednosti při studiu ve Škole čar a kouzel v Bradavicích. Než se však vydáte z nástupiště 9 a 3/4 Bradavickým expresem do školy, čeká na vás několik příjemných prázdninových týdnů určených k seznámení a odpočinku. Vaše postavy se nyní mohou setkávat na nejrůznějších místech mimo budovy školy. Teprve se postupně rozrůstáme, budeme velice rádi za každé doporučení případným zájemcům o naší hru.
 
Odjezd do Bradavic je zatím plánován na 7. 9. od 18:00 z nádraží King's Cross, nástupiště 9 a 3/4. O dvě hodiny později se uskuteční slavnostní zahájení nového školního roku ve Velké síni v Bradavicích, při kterém budete zařazeni do kolejí. Pokud se nebudete moci obou akcí zúčastnit, nemusíte se obávat , protože vaše posavy převedeme systémem.
 
Nezapomeňte se přidat na náš discordový server, který slouží především pro komunikaci hráčů mimo herní prostředí.
 
Kolej vám bude přidělena teprve až v Bradavicích. Z těchto důvodů si zatím v Příčné ulici nekupujte školní hábity v kolejní barvě, učiníte tak až po svém zařazení do koleje. 
 
Abyste mohli být vpuštěni do hry, jste povinni složit RPG zkoušku, kterou naleznete v levém menu. Uchazeči o studium, kteří nesloží RPG zkoušku, budou z naší hry smazáni.
 
Pokud máte nějaký dotaz, obracejte se do sekce DOTAZY.

Severus Snape 17. 6. 2019 (9:46)
Ukončení školního roku 1996/1997
 
Školní rok 1996/1997 byl úspěšně ukončen. Veškeré herní postavy stávajících studentů byly úspěšně převedezeny do Londýna, odkud se za pomoci svých rodin dobelhaly zpět do svých domovů. Nastává tedy doba prázdnin naplněná odpočinkem a rekreací, a to až do začátku dalšího školního roku, který bude zahájen v září 2019 (nonRPG času).
 
Školní pohár získal Mrzimor. S body se to má následovně:
 
1. Mrzimor 1325 bodů
2. Nebelvír 1000 bodů
3. Zmijozel 875 bodů
4. Havraspár 495 bodů
 
Všechny studenty důrazně upozorňujeme, že do nabytí plnoletosti (tj. 17 let) nesmí kouzlit mimo Bradavice. Za porušení tohoto nařízení bude následovat okamžité vyloučení ze studia a doživotní zákaz používání hůlky.

Severus Snape 5. 6. 2019 (1:53)
Zájemcům o profesorská místa v Bradavicích nabízíme jedinečnou příležitost účastnit se výběrového řízení na učitelské pozice pro příští školní rok. Hledáme inteligentní hráče schopné nám pomoci s rozvojem projektu. Jste schopni si udělat čas na pravidelnou online výuku? Baví vás svět Harryho Pottera? Pak neváhejte a připojte se do našeho profesorského sboru!
 
Nábor nových profesorů
 
Náplň práce profesora:
  • vedení pravidelných online hodin
  • opravování domácích úkolů a testů
  • spoluúčast na organizaci školních akcí
  • kontrola chování studentů a dohled nad dodržováním pravidel RPG
Vyučované předměty:
V současné době vyučujeme tyto předměty: astronomie, bylinkářství, dějiny čar a kouzel, kouzelné formule, lektvary, létání, obrana proti černé magii, péče o kouzelné tvory, přeměňování a studia mudlů. Nebráníme se otevření i případně nějakého nového předmětu dle vaší nabídky, pokud nám přijde dostatečně zajímavý a vhodný pro výuku v naší škole.
 
Máte-li skutečný zájem o post profesora, odešlete na e-mail reditelstvi@hogon.org stručný motivační dopis, který bude obsahovat následující údaje:
  • základní informace o vás jako o skutečné osobě (včetně reálného věku)
  • základní informace o vás jako o kouzelníkovi (zkušenosti s RPG a hry, kde jste doposud hráli nebo hrajete, jak by se jmenovala vaše profesorská postava)
  • představu o předmětu, který byste chtěli vyučovat
  • kontaktní údaje (discord)
Ozveme se vám.

2. 6. 2019 (17:15)
Mazanie neaktívnych študentov

V mene celého vedenia školy poprosím študentov, ktorí nie sú prihlásení na žiadne hodiny, aby tak učinili čím skôr. To isté platí aj pre študentov so zápornými bodmi, ktorí si tie body rýchlo buď na hodinách, vypĺňaním domácich úloh či absolvovania nejakej súťaže dobehnú. 

Študenti, ktorí tak neučinia, budú priebežne na konci každého týždňa zmazaní a bude to pretrvávať až do konca tohto mesiaca!

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]
Archiv zpráv
×