Chloe A. Johnson nesklopila prkýnko! Náhoda, či záměr?!

Tato zpráva vás jistě donutí se posadit! Tak přitáhněte nejbližší židli a zarazte do ní svoje pozadí, na tuto informaci jste totiž čekali! Píšu vám aktualitu, žhavost nad žhavostmi! Dnes, v odpoledních hodinách, jsem se nevinně procházela hradem pro případ, že bych narazila na podobnou novinku, která by mohla otřást hradem – ale že se mi poštěstí až takto?! To bych tedy nečekala!

Zabloudila jsem až k dívčím toaletám drasticky přistavěným ke kolejní místnosti Nebelvíru, a co nevidím! Chloe A. Johnson, prefektka Mrzimoru… Tam byla. A s radostným výrazem toaletu také opouštěla. No, musela jsem se podívat, co je tajemstvím jejího úsměvu. Bere snad drogy? Kabinku jsem s kolíčkem na nose řádně prošmejdila. A co nevidím! Kdo si nevzal tu židli, jak jsem nabádala, ať to udělá teď, nebo nikdy, protože tohle by byl tak tvrdý náraz, že byste se nemuseli probudit! Kabinka totiž byla naprosto čistá. Nebývale čistá. Je snad Chloeino hobby čistit záchody? Přísahám, že se blýskal jako zrcadlo. Stejně jako jeho okolí. Skvěle odvedená práce, Chloe! Jenže jsi zapomněla na jeden detail! Nesklopila jsi PRKÝNKO! Co si teď o tobě má svět pomyslet, děvče nezbedné?!

Vážení čtenáři, určitě se shodneme na jednom faktu: Chloe nám všem něco tají! Tváří se šťastně, když odchází z toalety, ale přitom nesklápí záchodové prkýnko! Takto šokovaná jsem tedy nebyla v posledních třinácti hodinách. Na tom, co skrývá, se však bohužel můžeme pouze dohadovat. Odmítla se mnou hovořit. Proto jsem pro vás alespoň připravila exkluzivní rozhovor se záchodovou mísou:

Záchodová míso, pamatujete si, co se zde zhruba před třinácti minutami odehrálo?
Záchodová mísa mlčí.
Mlčení znamená souhlas, že ano?
Záchodová mísa mlčí.
Jste z těch událostí vyvedena z míry?
Záchodová mísa mlčí.
Děkuji za rozhovor a poskytnuté informace.
Záchodová mísa mlčí.

(zprava: toaletní papír, další toaletní papír, zeď, šokovaná mísa, záchodová štětka, dveře)

Tak to vidíte sami! Chloino počínání naši záchodovou mísu naprosto rozhodilo. Slibuji, že tuto kauzu budu vést dále a vyšťourám pro vás pravdu, ať je to v rámci mých sil, či není!

 203 zhlédnutí

Evženie Zvídavá Autor článku:

Jeden komentář

  1. Chloe A. Johnson
    8. 3. 2021
    Odpovědět

    Autor zřejmě neumí strany, popis obrázku je zleva, ne zpráva.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *