Zběsilá kariéristka chce vládnout hradu!

Kariéristka? Každý to volá jinak. Už poprvé, co se Violetta Carter (za svobodna Gregory) zjevila na pozemcích školy bylo jasné, že nic dobrého z jejího příjezdu nelze očekávat. Myslíte si, že události posledního měsíce jsou náhodou? Náhlý kariérní postup, vysoká pozice…

Violetta se nestala členkou vedení pouze díky svým pracovním zkušenostem. Violetta Gregory je zločinec. Věděla, že má pro ni (nyní již bývalý) zástupce slabost, a tak situaci zneužila. Ikdyž vlastně to bylo trochu jinak. (Liam Carter rád motá hlavy profesorkám, a proto si Violetta myslela, že má o ni zájem.)

V den žádosti o ruku inspektorka Carter vytvořila plán. Tato falešná semetrika se svatbou souhlasila pouze pod jednou podmínkou, a to, že se stane inspektorkou. Její drahý věděl, že pokud ji nedosadí na post inspektora, nikdy nebude svatba. Není to tak dávno, co inšpektořské křeslo zahřívala Olesya Landau a na její pozici okamžitě na to zasedla Violetta Carter s pomocí zamilovaného zástupce. Náhoda? Ale kde, vše bylo předem připraveno!

Violetta o Liama ​​ve skutečnosti ani neměla zájem. Ta striga mu po celou tu dobu pouze přimíchávála do jídla lektvar lásky a až na svatbě se ukázala jeho pravá tvář! Proč se Violetta cítila tak trapně? Bála se přeci, že její plán nevyjde. Ve skutečnosti o Violettu nestál, a právě naopak, měl zálusk o jejího kolegu Jacoba Walkera. A když už je řeč o něm, kam nám to zmizel? Čekali bychom teatrální výstup, avšak Violetta se o něj postarala zcela v tichosti. Po celou dobu Liama ​​podváděla! S kým? Přeci s výše zmíněným Jacobem Walkerem! Už vám to je jasné?

Všechno to do sebe zapadá. Náhlý nástup Violetty, neočekávaný pád Liama ​​Cartera a vyhazov šedé myšky Jacoba… Ve všech strastech měl roli milostný trojúhelník, který způsobil na hradě plno rozruchu. Co se bude dít teď?

 181 zhlédnutí

Evženie Zvídavá Autor článku:

Napište první komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *