Violeta Carter našla konečně někoho stejně chlupatého!

Minulou noc jsem ve večerních hodinách absolvovala svou pravidelnou obhlídku po hradbách Bradavic a skoro jsem porodila, když jsem to zahlédla. To ani nejsem těhotná, ale při tom pohledu jsem skoro vrhla šest mláďat! Pořádně jsem zatáhla svůj župan připravena k obraně, a zatím, co jsem se hrabala v hnízdě, které jsem měla tehdy na hlavě (hledala jsem hůlku), pozorně jsem tuto zrůdu sledovala. Černá koule s dlouhými chlupy, které by bylo možné zaplétat… se natřásala uprostřed nádvoří v růžové baletní sukénce!

Z tolika hysterie jsem si vyškubala několik pramenů vlasů a hůlku jsem i tak nenašla. Chtělo to jiný plán. Ale mohla se taková drobná a útlá žienka jakou jsem, postavit do cesty divočáka? Vypustil ho zde nezbedný student nebo ujel Chiaře A. Franco z kabinetu? Tutéž otázku jsem si kladla i já. Na obzoru nebyl nikdo, kdo by hledal onu bestii a musela jsem – jak jinak -zasáhnout.

Na zemi leželo několik kamenů a tak jsem jeden odvážné pozvedla a hodila ho po divočákovi – mířila jsem na hlavu. Ozvalo se Au. Mluvící divočák! Hodila jsem další kámen a chlupáč začal nadávat. Když jsem však hodila třetí kámen, ta obluda se rozběhla přímo ke mně a…. A naskytl se mi nehorázný pohled.

Liam Carter se od pasu dolů obléká jako ženská. To je známý fakt, o kterém ví každý právoplatný člen naší školy, a když jsem myslela, že mě už nic nemůže překvapit, Liam Carter mě vyvedl z míry. Byl to on. On stál v onu noc na hradním nádvoří, chlupatý jako orangutan v růžové sukýnce, která byla jeho jediným oděvem. Máte štěstí, že jste při tom nebyli. Ještě teď se klepu, když si na ten moment vzpomenu. Kdyby si nezapomněl obléci tričko, možná by ten pohled nebyl tak traumatický, no bohužel…

I když víme, proč si Violetta vzala Liama, zřejmě to nebylo jen kvůli kariéře. Není se po včerejší noci čemu divit. Našla konečně někoho stejně chlupatého!

 231 zhlédnutí

Evženie Zvídavá Autor článku:

Jeden komentář

  1. […] Minule, tedy v době, kdy studenti chodí často na procházky k Bradavickému jezeru, se zde stala nevídaná událost. Již dlouho se po hradě proslýchalo, že profesor Liam Carter měl/má poměr s naší „milovanou“ paní školnicí a taktéž s bývalou zástupkyní ředitele, Olesyou Landau. Tohle je důkazem, že všechny tyhle zvěsti jsou pravda – jako kdyby vám náš Hradní zpravodaj přinášel něco jiného, než ověřená fakta (tímto odkazuji na článek Violetta našla konečně někoho stejně chlupatého!) […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *