Sebastian Cavanough si nabrknul trollici!

Mysleli jste, že terčem našeho špehování je jenom Liam Carter? Tak jste se mýlili! Liam je sice pěkný sukničkář, podivín a nemrava, ale to, co jsme objevili nově, je ještě horší a daleko zvrhlejší! Nachystejte si blicí kyblík, kapesníčky, protože po tomhle možná budete potřebovat psychiatra…

Ve večerních hodinách jsem se procházela kolem mostu, kde většinou žije samotný profesor Cavanough. Čekala jsem velkou spoušť odpadů, ale bylo čisto a všude svíčky a růže. Schovala jsem se za roh, abych mohla všechno tohle pozorovat. S kým měl rande? Je velice možné, že s Liamem Carterem, mezi nimi to prý pořádně jiskří!

Na svém megafonu začal pouštět hudbu a dunivými kroky se začal někdo blížit k jeho doupěti, chvilku jsem si myslela, že se jedná o Violettu Carter, že by milostný trojúhelník? K samotné Carterové to však nemělo daleko, Sebastian Cavanough si nabrknul trollici! Velkou, škaredou, smradlavou trollici! Pan profesor má tuze zvláštní choutky.

Nejdřív ji něžně posadil ke stolu, kde jí políbil její masitou ruku. Ona na oplátku udělala pár hýkajících zvuků, což on jí odpověděl stejným způsobem. Dal ji květinu, ona zase trochu hlenu. Takhle si nějakou dobu vyměňovali dárky, než se jemně chytili za ruce a hleděli na sebe dlouhých dvacet minut! DVACET MINUT! Poté se trollice Káča (pozn.red. bylo v průběhu rande jméno řečeno.) zvedla a odcupitala pryč. To bylo celé? Cavanough pak zamilovaně ulehl na kus své krabice, kde si pohrával s kusem hlenu od své milované.

Na samotný názor jsme se rozhodla zeptat ctihodného pana ředitele Severuse Snapea, zde jsou jeho slova na situaci:
„Bez komentáře.“

Tak to vidíte! Přiznání! Jak to bude probíhat dál? Bude snad každý v profesorském sboru brzo v trollím manželství? Jakoby nestačilo, že se mícháme s mudly! Brzo zřejmě bude trollokrevný původ, zastavme toto šílenství!

 243 zhlédnutí

admin Autor článku:

Napište první komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *