MÁ UPLAKANÁ URŠULA KONKUERENCI?

V časných ranních hodinách, když ještě profesorka Owen chrnela, vyšel z tisku článek s názvem ‘Zběsilý kariérista vládne hradu,’ ale než to stihlo spatřit školní hradby, situace se rapidně změnila, a tak jsem nucena přinést vám jiný, o něco méně pikantní, článek.

Noemi Bell všem namlouvala, že situace vrcholila do katastrofy a hrad se z toho bude vzpamatovávat celéUgly criers. dny, měsíce a možná i roky! Ale co nečekala, bylo náhle odstoupení z ředitelské postu. Nechtěla se nám k tomu přímo vyjádřit, ale zůstala po této skutečnosti smutná a zatrpklá. Momentálně se utápí v slzách v kumbále pro školníka. Velmi důvěrný zdroj se nám taky svěřil, že jí slíbil speciální prémie a tučnou odměnu. Není divu, že si nyní jde oči vyplakat.

Jedni přicházejí, zatímco jiný odcházejí, no ježibaby zůstávají. Liam Carter dopoledne rezignoval na funkci ředitele a následně usedl hned vedle Isabelly Owen, na inspektorském křesle. Na jeho místo zasedla Francess A. Murder, která se prý odvážně chopila vedoucí funkce. Tato reforma vede k revoluci a já se tedy ptám: “Jak daleko je schopna zajít?” Uvidíme jak dlouho to vydrží, já osobně si myslím, že je ten post prokletý. Každý, kdo kdy na křeslo ředitele zasedl, dříve nebo později se zbláznil (Jako důkaz můžeme použít poslední dva funkcionáře; Snape, Carter.) A kdo se nezbláznil, zřejmě již blázen byl. Posuďte tedy sami. Pravděpodobně je to hodné ředitelky Murder.

Mimo to se říká, že všechno zosnovala inspektorka Owen, aby měla blíže k onomu panu Carterovi. Popravdě, zatím to naše redakční rada neprošetřila, ale jsme připraveni čelit jakýmkoliv skutečnostem!

I stěny mají uši, ale Violeta Carter je asi slepá a hluchá, pokud dovolí této intrikánce paktovat s jejím manželem. I nejhloupější ovce by si všimla, že Isabelle nejde o nic jiného, ​​než o peníze, k čemuž se nám i osobně vyjádřila hlavní hradní babizna, Murder: “Bolo to presne 12 minút, čo som bola riaditeľkou a inšpektorka Owen už po mne chcela zvýšiť plat!”

Nuž, vážené chtivé čtenářky, nerada to říkám, ale Liam nemá ani svrček. Ani polovinu svrčku. O vše ho už dávno připravila Violetta, která byla před svatbou chudší než kostelní myš! Topila se v dluzích a přestože jí po svatbě Liam vyplatil všechny dluhy, opět je v minusu. Jak a proč jsme nezjišťovali, ale Liam zuřil. Nejen, že mu nebyla věrná (nemá se na co zlobit, nebyl věrný ani on), ale připravila ho o všechno. O svobodu, o prachy… Teď jsou oba chudí a opuštění. Jsme žhaví a zvědaví na jak dlouho!

Proslýcha se však, že Liam se citově zhroutil a proto taky nezvládl post ředitele školy. Prsty v tom má Olivie Kelly, do které byl tajně zamilován a po její odchodu… Nemá to cenu. Olivie hledá Snapea, slunce jejího života, a Liam ve volném čase pátrá po Kelly. Jak to asi dopadne? Vytopí svojimi slzami celé patro, nebo dvě?

Bude z toho něco, paní inspektorko Owen, nebo vám náš článek otevřel oči? Já si myslím, vážení, že je to nad slunce jasnější, proč a za jakých okolností skončil pan Carter a jak to bude s Isabellou? To se brzy dozvíte!

 246 zhlédnutí

Evženie Zvídavá Autor článku:

Napište první komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.