Snape bez peněz! Prohrál ukradené miliony v Prší. Murder jej zaměstnala jako školníka.

Pamatujete si ještě na ex-ex-ředitele? Na rád-házím-sekerami-po-studentech ředitele? Na nikdy-si-nemyjí-vlasy ředitele? Na Severuse Snapea? No, vsadím se, že jste nemohli zapomenout. Uběhla polovina měsíce a už je švorc. Všechny, lety nakradené, peníze prohrál v Prší! Aby toho nebylo samozřejmě málo, již brzy ho opět uvidíme v hradních chodbách.

Šok, selhání, zklamání, zrada, rány jako po fyzickém úderu… To vše je na hradě denní součástí a dnešeknení výjimkou. Bez dechu a oslepeni, ztrácejí kontakt se životem, jak žijí? Obyčejný život, který připadá nedotknutelný… I tímto všímGirly Snape...LOL | Harry potter movies, Harry potter fan, Harry pottersi za poslední měsíce prošla snad i ta nejposlednější krysa z kabinetu Astronomie.

Severus Snape nás před pár týdny opustil a to zcela bez rozloučení. Večer si sbalil své náčiní a brzy ráno, předtím, než Owen stihla zakokrhat, opustil profesorský sbor, studenty, hrad, pozemky a vlastně i celou Británii. Nezanechal po sobě ani dopis na rozloučenou, ani cvrček. To bylo slz! Zda-li kvůli penězům, nebo kvůli němu… Vzal i to, co nebylo jeho. Owen přiznala, že jí chybí několik párů ponožek, klobouk a kočka na krk, no a Carter potvrdil, že jemu zase chybí pár košil a zelené šaty – které prý nejsou jeho (ale my víme, jak to je, pane Cartere, to je v pořádku!).

Vážení, již se ale dostáváme k jádru věci. Jak jsem již uvedla, brzy se bude Severus Snape opět plahočit na školních chodbách a bude si lokty razit cestu mezi vámi. Avšak neuvidíme ho na vysoké pozici či na samotném ředitelském křesle. Severus Snape bude zastávat funkci vrchního školníka! Pravděpodobně změní úbor a pokud ne, měl by o tom alespoň popřemýšlet. Chloe A. Johnson konečně bude mít konkurenci. Záchodové mísy, bojte se!

A jako jeden německý básník pravil: “Nic není tak těžké, jak návrat ke zdravému rozumu.” – Tu však už není cesty k návratu.

 279 zhlédnutí

Evženie Zvídavá Autor článku:

Napište první komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.