DALŠÍ JEŽIBABA NA HRADE! BUDE SEVERUS SNAPE IMUNNÍ?

Nic z posledních událostí se neodehrálo tak dávno, abyste si na ně ještě nevzpomněli. Stalo se zde za poslední období mnoho změn, a během měsíce se to zde střídalo jako na horské dráze. Jakmile se zdá, že se situace ustálila, dojde k dalším změnám. Někdo věci zvorá a jiný tu z toho má cirkus.

Ubehl měsíc od první hradní zápletky. My všichni jsme byli tomu očitými svědky. Změn v ředitele a návratu Severuse Snapea i bezvýznamným rezignacím. Musím poznamenat, že ani svou první práci (ředitele) nevykonával Snape tak svědomitě! Chodby jsou však často až moc vlhké, ale říká se, co je mokré, to je čisté! A tedy, nevidím důvod si stěžovat.

Další aktuality, které vám přináším, se znovu týkají profesorského sboru. (Jak jinak.) Je to jedna drama za druhou a po návratu světla jejich života, jejich nehynoucí lásky, jejich kyslíku, ex-ředitele Snapea na hrad, se znovu vrací i bývalá profesorka, Chiara A. Franco, která všude následuje svého mentora a platonickou lásku, Snapea.

Jak jsme již dříve poznamenali, její odchod nebyl ničím jiným, než teatrálním výstupem. Situaci zbytečně vyhrotila. Kdyby chudák věděla, že se jí nikdy neopětovaná láska vrátí… neodešla by. V krátkém rozhovoru přiznala, že nebylo jednoduché Snapea vypátrat, ale když se doslechla o jeho návratu, pobalila všechny věci a ihned kupovala lístek do Prasinek, odkud ho mohla dále “nenápadně” pronásledovat.

Škola se nad ní slitovala a byla znovu přijata na profesorský post, odkud může nad naším školníkem držet stráž! A co Olivie Kelly, můžeme ji zde taky očekávat? To se dozvíte již brzy!

 261 zhlédnutí

Evženie Zvídavá Autor článku:

Napište první komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.