ISABELLA OWEN ZRANĚNA! PACHATEL POŘÁD NA SVOBODĚ!!!

Minulou noc se stalo něco hrozného. Tragického. Katastrofálního. Strašného. Nedůstojného. Marnotratného. Trestného. Zločinného. Kriminálního. Skoro smrtelného… Jedním slovem, pomsta. Isabella se právě vracela z pravidelné cesty ze svého kabinetu (kde byla nakrmit krysy) do kabinetu Liama ​​a do ložnice, když se to stalo. Dříve než vám ale prozradím tuto dechberoucí informaci, posaďte se a poslechněte si, co následovalo před tímto incidentem.

Isabella chodí pravidelně deratizovat kabinet Liama ​​Cartera, a to z prostého důvodu. Isabella Liama ​​tajně miluje! Cože? Že to už víte? Ale to není všechno. Proč provádí takovou marnotratnou věc? Isabellina láska k potkanům a Liamovi je obecné známá jako počet vlasů na hlavě Severuse Snape, a to že má těmito chlupatými potvorami přeplněný kabinet, je věc stejně jasná. Zatímco krysy ve svém kabinetu hýčká (stejně jako Liámka), ty v kabinetu pana inspektora hubí, deratizuje. Chudinka si myslela, že mají stejnou zálibu. Myslela si, že když vyhubí všechny ty zubaté potvory v kabinetu své platonické lásky, Liam priskotačí k ní ‘zapůjčit si’ pár exemplářů, ať nemá v kabinetu pusto. To však ještě neví, že mu tím dělá službu, laskavost. Liam se potkanů ​​bojí! A nejen potkanů, ​​ale i samotné Isabelly! Připomíná mu prý ježibabu – tedy, maminku.

A nyní k věci. Isabella se vracela ze své pravidelné trasy, oděná v černém plášti s dírami (nechová v kabinetu pouze krysy), když ji záhadný pachatel napadl! Naší redakci je ale jasné, kdo a za jakých okolností je onen trestuhodný zločinec! Isabella Owen si nebyla jistá, kdo ji napadl, ale my jsme na to přišli sami. Vedlo nás několik indicií a navíc krátce po napadení, k nám Isabella SAMA přiběhla s novinkami. (Pozn. redakce: Baba jedna užvaněná! – Vyškrtnout.)

“Měli jste vidět toho druhého!”Řekla na oko drsná inspektorka Owen, ale sádra na její noze mluvila za všechno. Pachatel oproti ní vyvázl pouze s odřeninami a monoklem. Ještě stále si myslíte, že je inspektorka Owen drsná a obávaná? Holt už známe pravdu.

A tedy, asi se ptáte, kdo a proč… Odpověď vede k té nejméně potřebné koleji, k Mrzimoru. Všichni víme, že je tam pouze hromada blbců, které vede největší anarchistka tohoto týdne, Chloe A. Johnson, která minulou noc napadla naši inspektorku. Vyvolá to mezikolejní konflikt?! Snad ano.

“Já… Já… To neměla být Isabella!” fňukala, též zraněná, Chloe, bohužel pozdě.

Samozřejmě ná její výpověď vedla k dalšímu pátrání, které ukazuje na ATENTÁT! Na koho? No, nastal střet zájmů, všichni totiž víme, že pan ex-školník Snape konkuroval Chloe, no… a… asi si už můžete domyslet zbytek sami. Kompenzuje si tahle mrzimorská havěť těmito činy své komplexy? Pravděpodobně. Je psychopatická? Samozřejmě. Potrefená? Není pochyb. A tak se ptáme, bude potrestána? Můžeme pouze doufat a věřit, že pokud se já a já půjdeme projít v noci po hradě, že si nás tato psychopatická potvora znovu nezmýlí.

 243 zhlédnutí

Evženie Zvídavá Autor článku:

Napište první komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.