VÍME, JAK TO TEHDY BYLO!

Jak všichni víme, pan ředitel Carter to nemá se svou ženou úplně jednoduché. Otázkou je, jak to s ní vůbec zvládá, jestli to vůbec zvládá. Přeci jen, bývalá vězenkyně Azkabanu… to nebude jen tak. Ale od té doby, co se na hradě objevila jistá slečna Owen, je Carter jako na trní. Tato ctižádostivá žena totiž kolem něj poletuje jako nějaká slepice, snažíc se oddělit ho od jeho milované babiz- tedy pardon, ženy. Dokonce donutila tehdy bývalého ředitele bradavické školy čar a kouzel, aby ji zvolil inspektorkou, jíž byla dříve taky Violetta! A to není celé, týrala pana Snapea do té doby, dokud ho nevypudila z pozice ředitele školy a nedonutila ho nasadit místo něj svého milovaného Liámka. Podle výpovědi ředitele, ex-ředitele, Severuse Snapea to bylo vskutku kruté období, tak kruté, že je dnes vlastně rád, že z toho mohl uniknout a užívat si svého klidného důchodku aspoň chvíli.

Ale co paní Carterová? Zažene tu pohromu, co si nárokuje jméno Skorocarterová? To všechno se teprve uvidí. Jisté ale je, že našeho stávajícího pana ředitele teď čeká velmi důležité, ale nelehké rozhodnutí. Buď vyhoví té tyranské stíhačce “Skorocarterové” a půjde s ní na Valentýnsky ples, čímž se zachrání před pohromou v ředitelně, ale to by mu vznikla pohroma doma… A nebo vyhoví své paní, ale bude týrán paní inspektorkou… Je to jako z bláta do… jiného bláta. Náš milovaný pan Carter je v rozpacích! Má jít na ples se svojí ženou, budoucí ženou a nebo s pečenou kachnou? Je to jasný trojboj a vítěz, snad bude známy dříve či později.

To jsme ale nevěděli, co plánují “skorosvoji” dál, momentálně už bývalý ředitel Carter totiž přenechal své křeslo tehdejší zástupkyni Murder, a místo toho se usadil vedle stíhačky Owen. Kdo ví, jak tohle celé dopadne, přežije to náš Liámek bez úhony a pobijí se jeho dvě milované, nebo to všechno odnese on? Nemůžeme se dočkat! Řeči říkají, že Isabella tajně trénuje na tento souboj, zatímco se Violetta cpe koláči v síni! Kdo zvítězí? Dozvíte se již brzy!

 171 zhlédnutí

Evženie Zvídavá Autor článku:

Napište první komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.