Sotva pohřbil syna, už je z něho zástupce ředitele. Náhoda či záměr?

V Bradavicích nenajdete skoro nikoho, kdo by si nepamatoval na všemi milovaného zmijozelského primuse Franka Wyrdu. Tento talentovaný mladík však před dvěma týdny tragicky zahynul při rekreačním letu na koštěti. Pohřeb proběhl v úzkém kruhu rodiny a přátel. 

Zpráva o úmrtí obdivovaného studenta se však rychle rozšířila mezi obyvateli Bradavic, zde přinášíme vyjádření některých z nich:

Nathan D. Lawrence odchod svého milovaného druha velmi těžce snáší.

„Představa, že ho už nikdy neuvidím, mě naplňuje nepopsatelným žalem,“ nechává se slyšet Nathan D. Lawrence, toho času primus v Bradavicích. „Frank a já… my jsme byli víc než jen přátelé, byli jsme v podstatě bratři! Nevím, co si bez něj počnu…“ uzavírá zdrcený mladík.

Liama s Francessou úmrtí bývalého studenta nezajímá.

„Čo ste to hovoril? Že zgebnul? To si zo mne srandu robíte, nie? To sa nerobí, hovoriť také somariny, zvlášť teraz, keď si užívam takmer romantickú dovolenku s Liamom na Hawai… ďaleko od toho usopleného mastnohlavého hysterika Srabusa. Ja toho Wydra či ako sa vlastne volá, ani nepoznám! Nezaujíma ma! Do videnia,“ nechala se slyšet všemi milovaná Francess A. Murder.

Veronica Dresler milovala zemřelého Franka Wyrdu víc než své neučesané vlasy.

„To snad ne, to ne, to není pravda! Vy lžete!“ řvala na nás Veronica Dresler, nepříliš pohledná dívka Zmijozelu. „To je lež jako věž! Jak vás tohle jen může napadnout?!! Jeho smrt není žádná tragická náhoda, ale sofistikovaná vražda! Spikli se proti naší vzájemné nekonečné lásce a rozhodli se nám ji překazit, zničit, zahubit nás! Ale to se jim nepovede, naše láska neskončí, ne… to jim nedovolím,“ dokončila, zatímco si z hlavy vytrhala poslední zbytek svých nedostatečně učesaných vlasů.

Sotva se stihla zpráva o smrti Franka Wyrdy ml. rozšířit, již do Bradavic nastoupil na post zástupce ředitele jeho otec, Frank Wyrda starší. Lze se jen dohadovat o tom, co se skutečně událo na pozadí všech těchto nejasných událostí, co se doopravdy stalo se synem současného zástupce ředitele a jaký podíl má na této nedostatečně vysvětlené tragédii ředitel Bradavic, známý to manipulátor a tyran.

 

 179 zhlédnutí

Evženie Zvídavá Autor článku:

Napište první komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.