KOLIK STOJÍ PODVOD? VIOLETTA CARTER PROMLUVILA!

Ahoj moji milí! Není to tak dávno, co jsme všichni nadšeně jásali ze svatby Violetty a Liama ​​Carterových a dnešek už přináší nové zvraty!

Violetta měla už tehdy, pár hodin po svatbě, několik důvodů k rozvodu. Ačkoli Liam Carter nebyl nikdy znám jako věrný muž, i navzdory tomuto faktu s ním Violetta celý ten čas žila ve společném partnerství. Měla dluhy a svatba ji dostala pouze do větších dluhů, i tak, stále zaslepená láskou se nehodlala rozvést. Láska pomalu upadala a její sokyně se střídaly jedna báseň. S každým nevěrným krokem Cartera se láska Violetty, ke svému milému, oddalovala, až přišel ten osudný den. Violetta sjela z cesty a podvedla tehdejší ‘lásku svého života,’ Liama ​​Cartera.

Ptáte se s kým? Na smetiště přišel nový kohout! Barevnější! Ještě plný elánu a chtíče do života! Ano, mluvíme tady o Frankovi Wyrdovi, jehož předchází jen jeho samotná pověst. Mnozí z vás si možná právě udeřili po hlavě. Violetta Carter, opilá novou láskou! A podle našich tajných informací, stala se z ní nevěrnice! Jaké prostořeké. To, co celou dobu vykřikovala svému manželovi… Sama se jím nakonec stala. Konec konců, není se čemu divit. Liam Carter byl nenapravitelný a Frank Wyrda není o nic lepší. Ti dva jakoby si z oka vypadli. Není divu, že po něm Violetta skočila v první možné chvíli, oba dva jsou na jedno kopyto.

Jak dopadla tato malichernost? Liam Carter jásá: “Jsem konečně svobodný!”

Violetta nám taky sdělila, na čem ji nejvíc záleží: “Rozvod mě stál celých 500 galeonů!”

Co už ale v rozhovoru nezmínila, je neznámý dárce, který jí daroval 600 galeonů. Byl tím dárcem právě onen muž, aktuální zástupce ředitele? Můžeme pouze tápat v myšlenkách, ale naše redakce se stejně vydala do ředitelny, kde nás už očekával Frank Wydra, který nebyl tak úplně v pořádku. V našem rozhovoru odpovídal pouze v řeči poezie.

Co si, pane Wyrdo, myslíte o jejich vztahu?

“Na tvářích nemám žádnou růž,
zato v zádech vražený nůž.
Marná je teď každá snaha,
najít toho vztahu vraha.”

Můžeme tedy označovať Violettu za Skorowyrdovú?

“Na oltáří dívenka bledá,
svého prince marně si hledá.
Lítost v srdci, slzy stékají,
z oltáře dolů kapky padají.

Duše má teď samotou bloudí,
po té jenž miluje stezkem si loudí.
Nikdo si mé srdce nezíská,
ani Violetta, ani žádná blondínka.”

Pán Wyrda, jste tím tajným dárcem?

“Je-li symbol lásky růže,
nuže, pak tento dar napomůže
úže pochopiti dotyčného muže,
jenž ztratil hlavu a co zmůže,
když duše tuše strastí nůše,
ze kterých už nikdo nepomůže
jen ona, která za to může.”

Tak vidíte, nejen, že je teď Violetta opuštěná a znovu nechtěná, taky naše redakce odhalila podivnou stránku pana zástupce. Slyšeli jsme taky, že má zálibu v pletení kočičích svetrů, tak nenechejte si ujít, co bude dál!

 134 zhlédnutí

Evženie Zvídavá Autor článku:

Napište první komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.